بانوی دزفولی نایب قهرمان مسابقات تکواندوی جهان شدمعاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش دزفول دوشنبه در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان جهان اخیرا در آنیانگ کره جنوبی برگزار شد که زهرا (نگار) خالقی دانش آموز دختر دزفولی توانست مقام نایب قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.
عبدالمحمد جرجانی افزود:این دانش آموز دزفولی توانست در دو سبک نوپی آپ چاکی و تیو یوپ چاگی صاحب دو مقام دوم جهانی شود و مقام نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.
ناصر نظری سرپرست اداره ورزش و جوانان دزفول نیز ضمن تایید این خبر گفت:با کسب دومین مدال نقره زهرا خالقی در ماده تیویوپ چاگی پرونده بازی های 2017 هانمادانگ تکواندو کره جنوبی با کسب یک مدال طلا ،2 نقره و یک برنز بسته شد.
وی همچنین از برگزاری مسابقات کشتی فرنگی نونهالان قهرمانی کشور در تبریز خبر داد و گفت:نونهالان دزفولی در معیت تیم استان خوزستان به این مسابقات اعزام شده بودند که موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات شدند.
نظری افزود: علی حاجیوند نورایی،حجت رضایی و سعید اسماعیلی با مربی گری محمد نظری و حبیب کاکاحاجی از دزفول در این مسابقات حضور داشتند.
7278/6068
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناهانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید