بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی در صدر رنکینگ برترین های کشور قرار گرفتبهرام کنجوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این رتبه بندی که توسط فدراسیون پینگ پنگ انجام شده شهسواری با کسب یک هزار و 358 امتیاز در صدر برترین پینگ پنگ بازان زن کشور قرار گرفته است.
وی افزود: از مجموع امتیازات شهسواری، یک هزار و 160 امتیاز آن پایه و 198 امتیاز نیز به صورت پاداش بوده است.
کنجوری ادامه داد: در لیست 126 نفره برترین پینگ پنگ بازان زن کشور نام 6 ورزشکار دیگر در بین 50 نفر اول به چشم می خورد.
دبیرهیات پینگ پنگ کرمانشاه یادآوری کرد: سارا شهسواری با یک هزار و 82 امتیاز رده پانزدهم و زهرا شهسواری نیز با 972 امتیاز در رده بیست و ششم قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه فاطمه نیک پیام با 939 امتیاز رتبه 34 را به خود اختصاص داده، افزود: غزل امیریان نیز با 935 امتیاز در رتبه 35 قرار گرفته است.
کنجوری ادامه داد: نگین ابراهیمی با 900 امتیاز در مکان 44 و بهاره صیدی با کسب 857 امتیاز رتبه پنجاهم رنکینگ برترین های پینگ پنگ بانوان کشور را به خود اختصاص داده اند.
دبیر هیات پینگ پنگ کرمانشاه همچین به نفرات دوم تا پنجم رنکینگ نیز اشاره کرد و گفت: مهشید اشتری از خراسان رضوی با 1300 امتیاز و پرینار حاجیلو از البرز با یک هزار و 288 امتیاز دوم و سوم هستند.
وی در پایان گفت: غزاله ملاطلب از البرز با یک هزار و 254 امتیاز و صبا صفری از مازندران با یک هزار و 203 امتیاز در رده های چهارم و پنجم ایستاده اند.
در استان کرمانشاه بیش از 500 ورزشکار خانم و آقا زیرنظر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید