تورنمنت فوتبال دختران جوان فردا در چین آغاز می شودبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال ، نشست هماهنگی سرپرستان و سرمربیان تیم های حاضر در تورنمنت چهار جانبه امروز (شنبه ) با تبیین نحوه برگزاری بهتر این رقابت ها برگزار شد و قرار است این تیم های حاضر از فردا (نوزدهم شهریور ماه ) در مستطیل سبز رو در روی هم رقابت کنند.
فاطمه گرائیلی، زهرا خدابخشی ،الهام عناف چه ، مریم ایزد پناه، زهرا خواجوی ، هاجر دباغی، گلنوش خسروی، زهرا غریب زاده، مینا نافعی، فاطمه شبان قهرود ، میترا محمدی، ثنا صادقی و ژینو رستمی ، غزاله صالحی پور، محدثه گود آسیایی ،اسماء نظری پاکدل، زهره جلالی و فاطمه مخدومی ، هانیه علیمردانی ، سید فاطمه حسینی ،هانیه خداپرستی، فاطمه قاسمی و فاطمه امیری ،یاسمین رضایی و آناهیتا رضایی اعضای تیم فوتبال دختران زیر 19 سال اعزامی به چین هستند.
در این رقابت ها علاوه بر تیم ایران تیم های چین (میزبان ) ، ژاپن و آمریکا نیز حضور دارند و ایران قرار است در بازی مقابل ژاپن با لباس سفید و در برابر چین و آمریکا با پیراهن ورزشی قرمز حاضر شود.
تورنمنت چهارجانبه فوتبال جوانان بانوان به میزبانی چین از 19 تا 23 شهریور ماه برگزار می شود و تیم ایران در راستای برنامه آماده سازی برای حضور در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی فوتبال جوانان سال 2018 در این رقابت ها شرکت کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایران در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1828** 1776
تنظیم کننده : خدیجه روزبهانی ** انتشار : لیلا خطیب زادهانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید