تیم امید گلستان قهرمان رقابت های والیبال دسته دوم دختران کشور شدبه گزارش خبرنگار ایرنا در دیدار فینال رقابت های والیبال دختران امیدهای کشور که در سالن امید دانشگاه علوم پزشکی گلستان در گرگان برگزار شد، تیم های گلستان و آذربایجان غربی به مصاف هم رفتند.
در این بازی که قضاوت آن را نسرین حق شناس به عنوان داور اول و پریسا سلطانی به عنوان داور دوم برعهده داشت، تیم گلستان موفق شد در سه گیم متوالی و با نتایج 25 بر 15، 25 بر 18 و 27 بر 25 حریف خود را شکست دهد و بر سکوی قهرمانی بایستد.
پیش از این نیز تیم های مرکزی و گیلان برای کسب عنوان سوم به قضاوت فرحناز قویدل و مرضیه ابراهیم زاده در بازی رده بندی با هم دیدار کردند که تیم استان مرکزی توانست در سه گیم متوالی و با نتایج 25 بر 19، 25 بر 21 و 25 بر 22 حریف خود را مغلوب کند و به مقام سوم این رقابت ها دست یابد.
تیم های دختران گلستان و آذربایجان غربی با کسب مقام های اول و دوم؛ جواز حضور در رقابت های دسته اول امیدهای کشور را کسب کردند.
در رقابت های والیبال بانوان دسته دوم قهرمانی کشور، هفت تیم حضور داشتند که رقابت های خود را از 25 مرداد ماه در 2 گروه سه و چهار تیمی به میزبانی گلستان در گرگان به صورت دوره ای آغاز کردند و بعد از 13 بازی ، این مسابقات ظهر یکشنبه به پایان رسید.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیاانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید