دختران تکواندوکار ایلامی قهرمان مسابقات لیگ استان شدندسید سعداله نبوی نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات با حضور شهرستان های ایلام، ایوان، سیروان، مهران و چرداول و با سیستم های جدید هوگو الکترونیکی در بخش دختران برگزار شد.
وی افزود: در این مسابقات خانم ها شهناز شریفی داور ایلامی به عنوان بهترین داور و مهناز جعفری به عنوان بهترین مربی از ایلام، آمنه اکبری برترین سرپرست و زینب تروند بهترین بازیکن از شهرستان مهران و آتنا غیاثی نیز به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی شدند.
دبیر هیات تکواندو ایلام گفت: در این مسابقات 9 ورزشکار نونهال ایلامی پریا لطیفی در وزن 59+ ، نازنین شاطری در وزن 29- ، پارمیدا کاکایی در وزن 33- ، یلدا سبزی در وزن 37- ، حسنا فاضلی در وزن 41- ، آتنا غیاثی 44- ، سارا بندش در وزن 47- ، رعنا عبدالخانی در وزن 51- ، نازنین ابراهیمی در وزن 55- از ایلام و فاطمه برالک در وزن 59- از شهرستان سیروان مدال طلای این مسابقات را کسب کردند.
نبوی نژاد یادآور شد: ورزشکاران مهرانی نیز با کسب یک مدال نقره مقام سوم این مسابقات را کسب کردند و در پایان از نفرات اول تا سوم اوزان مختلف با اهدای لوح و مدال تجلیل به عمل آمد.
به گزارش ایرنا، سه هزار و 500 ورزشکار سازمان یافته در رشته تکواندو فعالیت دارند که از این تعداد 60 درصد را آقایان و 40 درصد را نیز خانم ها تشکیل می دهند.
فعالیت این رشته ورزشی سال 86 با اعزام به مسابقات لیگ، آزاد و رسمی آغاز شد و در حال حاضر 100 مربی مشغول آموزش به ورزشکاران در استان ایلام هستند که از این تعداد 60 مربی آقا و 40 مربی خانم هستند.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7180/6119انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید