درخشش بانوان قایقران بوشهری همراه با نماینده ایران در مسابقات جهانی ایتالیامهدی زارعی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: مسابقات دراگون بوت قهرمانی باشگاه های جهان در شهر ونیز ایتالیا با رقابت نمایندگان کشورها در ماده ٢٠٠ متر ادامه یافت که حاصل آن کسب مدال برنز بانوان سکان در این مسافت بود.
وی بیان کرد: در مسابقات یاد شده تیم بانوان سکان درمسافت 200 متر در دور مقدماتی با رکورد ١:٠٧.٧١ و با اختلاف ٢.٧٦ ثانیه بالاتر از نمایندگان فیلیپین، جمهوری چک، آمریکا، هنگ کنگ و آلمان قرار گرفت و بطور مستقیم راهی فینال شد.
درمسابقه فینال این مسافت تیم های مالافلوتیلیا از اوکراین و نکاردراخن آلمان به ترتیب اول و دوم شدند و بانوان سکان ایران نیز مدال برنز(نخستین مدال ایران در مسابقات دراگون بت باشگاه های جهان) را به گردن آویختند.
وی ادامه داد: در بخش پیشکسوتان نیز که از استان بوشهر عبدالرسول و احمد غریبی حضور داشتند تیم سکان از راهیابی به دور فینال باز ماند.
زارعی یادآورشد: در رده سنی آزاد آقایان نیز که از استان بوشهر حمید مرادی و سجاد غریبی حضور داشتند تیم سکان ایران پس از راهیابی به دور فینال رتبه پنجم مسابقات را کسب کرد.
این مسابقات هفته گذشته برگزار و ورزشکاران بوشهری روز شنبه هفته جاری وارد کشور شدند.
7212/6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری**انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید