دعوت پنج بازیکن به تیم ملی توانمندی والیبال بانوان قزوین را نشان دادفاطمه خلیلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دعوت پنج تن از بانوان والیبالیست استان به نام های نگین کاکاوند، محدثه محمدبیگی ،محدثه شاهسوند، مهرنوش دهشت مقدم و رویا معدنی به اردوی تیم ملی جوانان از وجود استعدادهای زیاد در این رشته در قزوین خبر می دهد.
وی با بیان اینکه نفرات یاد شده اواخر مهر ماه باید در اردوی تیم ملی حاضر شوند، در ادامه گفت: در گذشته متاسفانه تمرینات والیبال بانوان به صورت منسجم برگزار نمی شد که در نهایت در استعدادیابی و کشف ظرفیت های جدید با مشکل مواجه می شدیم اما این ضعف امروز برطرف شده است.
این مسئول ورزشی همچنین گفت: در آبان ماه سال گذشته با برگزاری آزمایش های استعدادیابی در سه رده نوجوانان،جوانان و امید موفق به تشکیل نهایت تیم های قدرتمندی در رده جوانان و امید شدیم و نتایج بسیار خوبی را در سطح مسابقات کشوری به دست آوردیم.
این مسئول ورزشی از تلاش هیات والیبال قزوین برای حضور تیم بانوان در لیگ برتر خبر داد و گفت: تلاش می کنیم ظرفیت های والیبال بانوان استان را در عرصه های مختلف ملی و باشگاهی به نمایش بگذاریم.
وی در پایان گفت: امیدواریم با تداوم روند رو به رشد والیبال بانوان قزوین، شاهد کشف استعدادهای جدید و معرفی آنها به تیم های مختلف لیگ برتر و دسته اول باشگاه های کشور باشیم.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید