رییس هیات والیبال خوزستان :توان پرداخت هزینه بلیط هواپیما برای اعزام تیم ها را نداریمسعید شاهرخی روز یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دوست نداریم تیم های ورزشی به خصوص بانوان را بوسیله مینی بوس به مسابقات کشوری اعزام کنیم اما به دلیل نبود بودجه و مشکلات مالی فراوان مجبور به این کار هستیم.
رییس هیات والیبال خوزستان در خصوص عدم اعزام تیم امید دختران به مسابقات قهرمانی کشور در زنجان گفت: با توجه به مشکلات مالی فراوانی که در هیات وجود دارد قصد نداشتیم تیم امید دختران را به مسابقات کشوری اعزام کنیم که فدراسیون به ما اعلام کرد بدون هزینه ورودی در این رقابت ها شرکت کنید و بر این اساس دو اردوی دو روزه در ماهشهر برگزار کردیم و سپس علاوه بر تهیه لباس بازیکنان، سرپرست تیم را به تهران اعزام کردیم تا کار ثبت نام و صدور کارت بازیکنان را انجام دهد.
وی ادامه داد: با توجه به این که هزینه لازم برای تهیه بلیط هواپیما را نداشتیم هماهنگ کردیم با همان مینی بوسی که تیم امید پسران را به مسابقات کشوری دامغان اعزام کردیم تیم بانوان را نیز به زنجان اعزام کنیم که در این بین یکی از پدران بازیکنان که از اعضای شورای شهر ماهشهر بود با ما صحبت کرد و گفت مشکل بلیط پرواز بازیکنان را از طریق فرمانداری ماهشهر حل خواهم کرد که ما با این موضوع موافقت کردیم.
وی گفت: به همین دلیل نامه نگاری لازم با فرماندار ماهشهر را انجام دادیم تا یکشنبه به ما اطلاع دهند تا روز دوشنبه تیم را به مسابقات اعزام کنیم.
شاهرخی با بیان اینکه هشت نفر از 12 عضو تیم منتخب استان را بچه‌های ماهشهر تشکیل می دادند و قیمت کل هزینه بلیط هواپیما بازیکنان 5 میلیون و 100 هزار تومان می شد افزود: فرمانداری ماهشهر به سرپرست تیم اعلام کرد قرارداد ما با شرکت هواپیمایی به پایان رسیده و نمی توانیم بلیط پرواز بازیکنان را تهیه کنیم.
وی گفت: به همین دلیل تصمیم گرفتیم تیم بانوان والیبال امید استان را از طریق مینی بوس به مسابقات زنجان اعزام کنیم که برخی والدین آنها با این کار موافق نبودند.
وی گفت: هدف ما اعزام تیم های استان به مسابقات کشوری است و در خصوص تیم امید بانوان حتی کارت بازی آن ها را صادر کرده بودیم که متاسفانه به این رقابت اعزام نشدند.
رییس هیات والیبال خوزستان با بیان این که مجددا قصد داریم تیم جوانان دختران خود را با مینی بوس به مسابقات کشوری کرمانشاه اعزام کنیم زیرا اعتباری در اختیار نداریم که هزینه کنیم افزود: موضوع عدم نقدینگی هیات را بارها با اداره کل در میان گذاشتیم اما متاسفانه در هیچ زمینه ای تاکنون به ما کمک نشده است.
وی گفت: طی سه سال اخیر تنها 12 میلیون تومان از اداره کل دریافت کردیم که 5 میلیون آن را به خرید یک کولر برای ساختمان هیات اختصاص دادم و مابقی آن را صرف هزینه دستمزد داوران و برگزاری کلاس های ارتقاء دوره آموزشی کردیم.
وی افزود: هیات والیبال استان در حال حاضر یک سالن اختصاصی ندارد که از این طریق درآمدزایی کند و ما با هزینه شخصی این کار را برای والیبالیستهای استان انجام می دهیم.
وی گفت: والیبال استان برای رسیدن به قله های پیشرفت نیازمند یک سالن اختصاصی است و از این طریق بسیاری از مشکلات این رشته مرتفع خواهد شد.
6064
خبرنگار: محمد شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید