شهرداری بندرعباس و ناطق لاهیجان دروازه حریفان را گلباران کردندبه گزارش ایرنا، در دومین روز از این رقابت ها که شامگاه سه شنبه خاتمه یافت ابتدا تیم های سیمان لامرد و مقاومت شهید نوروزی چلیچه به مصاف هم رفتند که این دیدار سه بر دو به سود تیم چلیچه پایان یافت.
در ادامه این رقابت ها تیم چای ناطق لاهیجان با بندر گز دیدار کرد که نماینده لاهیجان در این بازی جشنواره گل به راه انداخت و بازی را با نتیجه 11 بر صفر به سود خود به پایان برد.
بازی سوم نیز میان شهرداری بندرعباس (میزبان) و جوانان فارسان برگزار شد که بندرعباسی ها در این دیدار موفق به گلباران دروازه حریف با 13 گل شدند و تنها یک گل وارد دروازه میزبان این رقابت ها شد.
دور برگشت رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان باشگاه های کشور شامگاه دوشنبه 27 شهریورماه در مجموعه ورزشی ساحلی غدیر بندرعباس با حضور تیم های شهرداری بندرعباس، سیمان لامرد، چای ناطق لاهیجان، مقاومت شهید نوروزی چلیچه، جوانان فارسان و ملوان بندرگز شروع شده و تا 31 شهریور ادامه دارد.
دیدارهای دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور با شرکت تیم های ملوان بندرگز، شهرداری بندرعباس، چای ناطق لاهیجان، جوانان فارسان، سیمان لامرد و مقاومت شهید نوروزی چلیچه به میزبانی بندرگز برگزار شد.
تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در رقابتهای دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور با اقتدار و با پیروزی در تمام دیدارها و کسب 15 امتیاز صدرنشین شد.
شهرداری بندرعباس در رقابتهای سال گذشته لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شده است.
7198/ 7408
تنظیم کننده: فاطمه حسینی * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید