فوتسالیست هرمزگانی به اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت شدالیزا بصیریان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فهیمه زارعی فوتسالیست هرمزگانی دعوت شده به این اردو به همراه 13 بازیکن از دیگر نقاط کشورمان است که زیر نظر شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی تمرین خواهد کرد.
وی با بیان اینکه فهیمه زارعی بارها به اردوی تیم ملی دعوت شده و این تیم را در رقابت های مختلف همراهی کرده است ، خاطرنشان کرد: دور جدید تمرینات تیم ملی فوتسال بانوان روزهای دوم تا هشتم شهریور در مرکز ملی فوتبال برگزار می‌شود.
بصیریان تصریح کرد: فوتسال در میان بانوان هرمزگانی از جایگاه بالایی برخوردار است و دختران این استان توانسته ‌اند بارها به تیم ‌های ملی دعوت شوند و در تیم ملی ایران بدرخشند که بطور قطع با برنامه ‌ای که هیات فوتبال استان برای فوتسال تدارک دیده، شاهد درخشش هر چه بیشتر ورزشکاران استان هرمزگان خواهیم بود.
فهیمه زارعی ملی پوش هرمزگانی اهل شهرستان بشاگرد است که تاکنون 21 بازی را برای تیم ملی فوتسال کشورمان انجام داده است و 13 گل ملی را در پرونده خود دارد .
یکی از افتخارات فهیمه زارعی عنوان بهترین بازیکن فوتسال بانوان ایران در سال 87 است .
مقام قهرمانی رقابت های جام ملت های آسیا در مهر ماه 1394 نیز یکی دیگر از افتخارات این بانوی بشاگردی است که وی نیز نقش بسزایی در قهرمانی تیم ملی کشورمان داشت.
این فوتسالیست هرمزگانی همچنین در بازی نیمه نهایی این رقابت ها مقابل تیم مالزی فوق العاده حاضر شد و با دو گل زده بهترین بازیکن میدان شناخته شد.
همچنین فهمیه زارعی به همراه فرشته کریمی در مسابقه قجام ملت های آسیا به عنوان دو تن از اعضای تیم برتر انتخاب شدند.
تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان خود را برای حضور موفق در رقابت های بازی‌ های داخل سالن المپیک آسیایی آماده می کند.
رقابت های داخل سالن 2017 آسیا با حضور ورزشکاران 61 کشور در 21 رشته ورزشی از 26 شهریور تا پنجم مهر در شهر عشق آباد ترکمنستان برگزارمی شود.
استان هرمزگان دارای دو تیم فوتبال بزرگسال شهرداری و آلومینیوم در لیگ دسته دوم ، دو تیم البدر نوجوانان و جوانان در لیگ برتر ، یک تیم لیگ برتر فوتبال ساحلی و یک تیم در لیگ برتر فوتسال و هشت تیم در رده های مختلف سنی در لیگ دسته اول و زیر گروه دارد.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی** انتشاردهنده: خلیل تنیدهانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید