چند خبر کوتاه از ورزش در استان کردستانبه گزارش ایرنا، رقابت های هندبال نونهالان منطقه 4 کشور به مدت چهار روز در استان کرمانشاه برگزار شد و تیم های صعود کننده به مرحله نهایی مشخص شدند.
در پایان این مسابقات، تیم هندبال نونهالان سنندج با 7 امتیاز نایب قهرمان شد و کرمانشاه و جوانرود به ترتیب جایگاه های اول و سوم را کسب کردند.
در این رقابت ها 6 تیم سنندج، مریوان، کرمانشاه، جوانرود، همدان و ایلام از 14 تا 17 شهریور در شهر جوانرود استان کرمانشاه به مصاف هم رفتند.
تیم های کرمانشاه و سنندج به عنوان تیم های اول و دوم، به مرحله نهایی رقابت های هندبال نونهالان کشور راه یافتند.

** تیم موبایل راژان سنندج قهرمان فوتسال جوانان بانوان منطقه شمال کشور شد
رقابت های فوتسال جوانان بانوان منطقه شمال کشور با قهرمانی نماینده کردستان به پایان رسید.
دختران فوتسالیست تیم موبایل راژان سنندج با چهار برد و 2 تساوی، قهرمان این رقابت ها شدند و شهروند ساری و سامان دلیجان نیز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
این مسابقات با حضور هفت تیم از 11 تا 16 شهریور به میزبانی گرمسار و به صورت دوره ای برگزار شد.
تیم های موبایل راژان سنندج، آرمینه شمال غرب تهران، باران مهر قم، سامان دلیجان، شهروند ساری، هیات فوتبال بجنورد و پیروزی گرمسار، تیم های شرکت کننده در این رقابت ها بودند.
مسابقات قهرمانی جوانان در 2 گروه شمال و جنوب کشور با حضور 16 تیم برگزار شد که از هر گروه چهار تیم به مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور راه پیدا خواهند کرد.

** بدمینتون باز سنندجی صاحب نشان برنز مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور شد
شایان رضاربابی بدمینتون باز سنندجی در پایان سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون قهرمانی نوجوانان پسر کشور نشان برنز را بر گردن آویخت و بر سکوی سوم ایستاد.
در این مسابقات که مدعیان سراسر کشور در استان سمنان حضور داشتند پیکارهای خود را در بخش های یک نفره و 2 نفره برگزار کردند.
تیم کردستان با پنج بدمینتون باز نوجوانان در این رقابت ها شرکت کرد و با یک نشان برنز در بخش یک نفره بسنده کرد.
فریبرز بیدارپور نیز به عنوان مربی تیم بدمینتون استان کردستان را در این رقابت ها هدایت و همراهی کرد.
سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور از 13 تا 16 شهریور به میزبانی شهر سمنان برگزار شد.

**کردستان سکوی نخست مسابقات قهرمانی سبک کونگ فوتوا سنتی کشور را فتح کرد
ورزشکاران کردستانی عنوان نخست مسابقات قهرمانی سبک کونگ فوتوا سنتی در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان کشور را که به میزبانی نجف آباد در استان اصفهان برگزار شد، کسب کردند.
تیم کردستان با کسب 10 نشان طلا و پنج نقره در مجموع رده های سنی جوانان و بزرگسالان سکوی نخست مسابقات قهرمانی سبک کونگ فوتوا سنتی کشور را فتح کرد.
کردستان در مجموع 2 رده سنی با کسب 90 امتیاز بر سکوی نخست تکیه زد و اصفهان و گیلان به ترتیب با امتیازات 71 و 31 عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
فریدون ویسیان به عنوان سرپرست و مربی تیم کردستان را در مسابقات قهرمانی سبک کونگ فوتوا سنتی جوانان و بزرگسالان کشور همراهی می کرد.
این مسابقات با حضور 15 استان از سراسر کشور در شهرستان نجف آباد اصفهان برگزار شد و 230 کونگ فوکار در اوزان مختلف با هم به رقابت پرداختند.

** دختران والیبالیست کردستانی نشان برنز رقابت های والیبال دسته دوم قهرمانی جوانان کشور را کسب کردند
رقابت های دسته دوم قهرمانی جوانان دختر کشور شامگاه جمعه 17 شهریور با مشخص شدن تیم های برتر در قزوین به کار خود پایان داد و دختران والیبالیست کردستانی توانستند نشان برنز این رقابت ها را کسب کنند و بر سکوی سوم بایستند و تیم های قزوین و لرستان نیز به ترتیب در جایگاه های اول و دوم قرار گرفتند.
صدف پیروزی، میدیا شیخ احمدی، کوثر زمانی، ساجده نباتی، پریسا عزیزپور، نارین فتحی پناه، هیرو جیران نسب، شاهده امجدی، اوین گلنازی، تافگه رعنایی، پرند مرادپور، هاوژین محمدی ترکیب تیم کردستان را در این مسابقات تشکیل دادند.
شلیر لطفی سرپرستی، لیدا هاشمی و چیمن لیمویی نیز مربیان تیم کردستان را در این رقابت ها بر عهده داشتند.
این رقابت ها با حضور 6 تیم از استان های قزوین، قم، زنجان، لرستان، ایلام و کردستان و به صورت دوره ای از 13 تا 17 شهریور به میربانی قزوین برگزار شد.
خبرنگار: وریا کرمی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7355/9102انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید