یک طلا و سه نقره حاصل تلاش تیم های ملی کانوپولو ایران درآسیابه گزارش روز یکشنبه فدراسیون قایقرانی، در آخرین روز رقابت های کانوپولو به میزبانی شهر کوالالامپور مالزی و رقابت های فینال، تیم بزرگسالان مردان کشورمان به مصاف ژاپن رفت که در وقت قانونی به تساوی سه بر سه رسیدند. اما در نهایت ملی پوشان ایران موفق شدند با نتیجه ٦ بر پنج از سد ژاپن عبور کنند و مدال طلا را به گردن آویزند.
محمدعلی ملایی، علی قدمی، رامین غیاثوند، شایگان خیرالهی، محمدصدیق حشمتیان، محمدرضا حشمتیان، محمد یزدانی و امیرمحمد فتاح پور با هدایت اشکان صیادی و مصطفی حق جو ترکیب تیم ملی مردان بزرگسال کانوپولو ایران را تشکیل می دادند.
تیم کانوپولوی بانوان بزرگسال ایران هم در مصاف با چین تایپه با نتیجه چهار بر یک شکست خوردند و صاحب مدال نقره شدند.
همچنین در دیدار پایانی رده سنی زیر 21 سال نیز تیم های جوانان دختران و پسران ایران با قبول شکست مقابل حریفان خود که هر دو تیم از چین تایپه بودند، به نایب قهرمانی و مدال نقره بسنده کردند.
تیم های ملی کانوپولو ایران در رقابت های دو سال گذشته که به میزبانی هنگ کنگ برگزار شد، در رده سنی جوانان و بزرگسالان زنان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.
تیم ملی کانوپولوی مردان ایران هم دو سال گذشته در رده های سنی جوانان و بزرگسالان نیز به ترتیب با کسب مدال نقره و برنز سکوی دوم و سوم را از آن خود کردند.
رقابت های قهرمانی کانوپولو از روز پنجشنبه 18 آبان ماه به میزبانی شهر کوالالامپور مالزی آغاز شد و امروز یکشنبه به کار خود پایان داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029*1584
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار:مولویانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید