2 خبر کوتاه از ورزش استان کردستانبه گزارش روز شنبه ایرنا، رقابت های بسکتبال سه نفره قهرمانی دختران بالای 18 سال کشور عصر جمعه 27 مرداد در اراک خاتمه یافت و بلندقامتان تیم کردستان در دیدار رده بندی با غلبه بر تیم قزوین بر سکوی سوم ایستادند و تیم های تهران و اصفهان نیز اول و دوم شدند.
تیم کردستان پیش از دیدار رده بندی، با غلبه بر تیم های قم، اردبیل، بوشهر، خوزستان، اصفهان و خراسان جنوبی راهی مرحله نیمه نهایی شده بود و در این مرحله با شکست مقابل تهران به دیدار رده بندی راه یافت.
پریسا کرمی، سارا احمدی، کیژان شکری و روناک همتی اعضای تیم هیات بسکتبال استان کردستان را تشکیل می دادند.
این رقابت ها با شرکت 100 ورزشکار در قالب 20 تیم از استان های مختلف در چهار گروه پنج تیمی بر اساس قرعه کشی فدراسیون جهانی بسکتبال برگزار شد.
رقابت های سه نفره دختران قهرمانی بالای 18 سال کشور 25 تا 27 مرداد در شهر اراک در استان مرکزی برگزار شد.
هم اکنون 34 هزار ورزشکار سازمان یافته در کردستان در رشته های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند.

** سنندج قهرمان مسابقات قهرمانی والیبال جوانان استان کردستان شد
مسابقات والیبال قهرمانی جوانان استان کردستان به میزبانی سروآباد با قهرمانی تیم هیات والیبال سنندج به پایان رسید.
به گزارش خبرنگار ایرنا، این مسابقات با حضور 10 تیم برتر از شهرستان های استان به میزبانی شهرستان سروآباد در سالن شادروان نمکی بمدت پنج روز برگزار شد.
رئیس هیات والیبال شهرستان سروآباد روز شنبه در حاشیه اهدای جوایز به تیم های برتر این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات قهرمانی والیبال جوانان استان کردستان بود که با حضور 160 ورزشکار، مربی و داور در قالب 10 تیم به صورت گروهی برگزار شد.
محمد طاهر فرخ نژاد افزود: در پایان مسابقات گروهی چهار تیم هیات والیبال سنندج، هیات والیبال سروآباد، بهاران سنندج و هیات والیبال بانه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.
وی ادامه داد: در بازی فینال که امروز برگزار شد، تیم هیات والیبال سنندج با پیروزی سه بر یک توانست تیم هیات والیبال شهرستان سروآباد را شکست دهد و عنوان اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
فرخ نژاد اضافه کرد: تیم بهاران سنندج نیز در بازی رده بندی موفق شد با شکست تیم شایسته هیات والیبال شهرستان بانه عنوان سوم این مسابقات را از آن خود کند و تیم بانه نیز به مقام چهارم رسید.
رئیس هیات والیبال شهرستان سروآباد گفت: تیم برتر این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری اعزام می شود.
خبرنگاران: وریا کرمی ، فرزاد آداک ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7355/7354/9102انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید